Kaviárové toasty

Východ

UPOZORNĚNÍ: Tento styl už není dále vyvýjen a nové věci jako např. deník budou zobrazeny aktuálně nejnovějším stylem. Žádnou funkci stránek to neovlivní.

Tenhle styl jsem původně vytvořil už pro web Hvězdné skupiny. Pro svůj blog jsem použil vlastně jen nápad a fotografii, jinak je celý předělaný.

Jako hlavní motiv je použita fotka ze soustředění ve švédském Idre. Fotografie má zajímavou historii, pořídil jsem ji při cestě na trénink.

Na trénink se jezdilo na lyžích po jakémsi dojezdu sjezdovky a potom po tratích. Toho osudného dne jsem výjimečně vyrazil s předstihem, protože předtím se mi nějak nedařilo dostat na trénink včas a tak jsem se chtěl jednou opravdu pečlivě připravit. Vzal jsem si s sebou foťák, protože jsem chtěl pořídit pár snímků střelnice. No jedu takhle po cestě nahoru a najednou jsem uviděl ten krásný východ, prostě tomu nešlo odolat. Sundal jsem foťák a začal mačkat spoušť, ještě vylezu támhle nahoru a už jedu. No trochu jsem se zdržel a na trénink přijel o pár minut pozdě, čímž jsem si opět vysloužil pochvalu od trenéra. Za tu fotku to ale určitě stálo.

Tohle všechno má na svědomí Béďa   ICQ: 233479341   Béďa CMS   Mapa webu   GeoURL