Kaviárové toasty

Aloha, já jsem Béďa.

Před 37 lety jsem se narodil v Jilemnici, kde jsem také skoro 18 let žil. V prosinci krásného roku 2005 jsme se přestěhovali do nedaleké metropole jménem Martinice.

Navštěvuji ústav jménem Gymnázium a sportovní gymnázium v Jilemnici, konkrétně sportovní třídu 4.B. Technická Univerzita v Liberci, fakultu Mechatroniky, obor Elektronické informační a řídící systémy.

Závodně provozuji biatlon a to je můj hlavní koníček. Výkonnostně provozuji biatlon a stále mě to baví. Dále rád jezdím na kole, občas na divoké vodě a velmi zřídka lezu po skalách., v zimě na telemarkových lyžích a snažím se trochu fotit.

K tvorbě webu jsem se dostal v září 2004, když jsem se rozhodl vytvořit web naší tréninkové skupiny, který už neexistuje. Naučil jsem se HTML a CSS a později i trochu toho programování v PHP a JS, někdy ještě později jsem si založil blog a napsal pro něj svůj první redakční systém, jehoš kořeny jsou stále patrné v Béďa CMS čímž dělají jeho kód značne nepřehledný.

Poslouchám hlavně lehčí punk, punkrock, ska a poslední dobou i něco jinýho. Moje oblíbený kapely jsou Vypsaná fixa, Tleskač, Znouzectnost, Skapollo, Iné Kafe, Volant, Tři sestry, Nirvana, Yellowcard, Kohout plaší smrt, Dukla vozovna, Totální nasazení, Zakázaný ovoce, Horkýže Slíže, Wohnout, System of a down, Red Hot Chilli Peppers, U2, Franz Ferdinand, R.E.M., The Strokes, Muse, Placebo, Nightwish, Apocalyptica ...

Tohle všechno má na svědomí Béďa   ICQ: 233479341   Béďa CMS   Mapa webu   GeoURL